Hakkımızda

Senih Yazıcı

5S OTOMOTİV, geleceğimizi şekillendiren otomobiller ile yüksek teknolojili filtre üretimi gerçekleştiren, uzun ve kısa dönem araç kiralama ile Türkiye’nin birçok lokasyonunda hizmet sağlayan ve 2. El araç satışını profesyonel bir ekip ile ortaya koyan bir otomobil şirketidir.

İlk olarak 2011 yılında Samsun’da kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Fabrikamız otomobil sanayisinde gelişmeye devam ederken yedek parça ithalat ihracatta da büyük girişimlerde bulunmuştur. Şirketimiz , 3 Kıtada 20’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Ürünlerimiz uluslararası standardizasyona sahip olup, en üst kalitede üretilmektedir. 2020 yılında üretim alanındaki gelişimi ile ; otomobil, ticari araçlar, iş makinaları, ve endüstriyel kullanımlar için geniş çeşitlilikle, yağ, yakıt, hava ve polen filtreleri ile birlikte fren sistemleri için hava kurutucu kartuşları üretmektedir.

Proseslerin en uygun standartlarda tasarlanmış olması her geçen yıl büyümekte ve ürün çeşitliliğimizi artırmakta ve bizi üst seviyeye ulaştırmıştır. Türkiye’nin başkenti olan Ankara da bulunan merkez ofisimiz, İstanbul, Ankara, Samsun, İzmir, Antalya ve Trabzon gibi Türkiye’nin büyük şehirlerinde hizmet vermektedir.

Firmamız kurumsal yapısı, geniş vizyonu, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile hizmette kalite ve güveni hedeflemiştir. Firmamız 200’ün üzerinde çalışanı ile Türkiye’nin 6 büyük ilinde bulunan 11 ofis ve 2 fabrikasıyla hizmet vermektedir. Samsun’da bulunan fabrikamız, 3.000 M2 kapalı alanda ve Ankara’da olan yeni tesisimiz 20.000 M2 kapalı alanda, modern üretim depolama alanına sahip olup burada üretimimiz ve hizmetlerimiz devam etmektedir.

Bunun yanında yeni kurulan laboratuvarımız toz tutma, baloncuk testi, geçirgenlik gibi kağıt testleri yanında tam bir filtreyi, titreşim, dinamik test, eleman çökme, patlama gibi fiziksel testleri kapsamaktadır. Uluslararası çeşitliliğimiz ile havalimanlarında da faaliyete kurumsal araç kiralama hizmeti ve ikinci el garantili araç satışı olarak devam etmekteyiz.

Misyonumuz müşteri memnuniyet odaklı çalışan, sektörünü iyi tanıyan ve müşteri beklentilerini iyi analiz edip bu beklentileri hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatla karşılayan, devamlılığı esas alan, deneyimli kadrosu ile güvenilir hizmet vermeyi hedefleyen bir otomotiv şirketidir.

Vizyonumuz beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamak, güvenilir ve sektörde lider şirketler konumuna ulaşmaktır.